НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Slovakia Cup: юношеская сборная Украины в пятерке лучших ###

Slovakia Cup: юношеская сборная Украины в пятерке лучших

Україна (U-18) &minus- Японія (U-18) &minus- 4:2

У п'ятницю, 27 квітня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, завершила виступи на міжнародному турнірі Slovakia Cup. У матчі за 5-е місце підопічні Юрія Мороза здобули перемогу над японськими однолітками.

До перерви наша команда забила три голи, проте на перші два з них суперники зуміли відповісти своїми влучними ударами. У середині другого тайму синь-жовті відзначились учетверте, встановивши таким чином остаточний рахунок. Нагадаємо, що груповий етап українська збірна завершила третьою, обігравши словаків (4:0) і зазнавши двох поразок &minus- від хорватів (1:2) і данців (0:4).

Slovakia Cup для наших юнаків став черговим етапом підготовки до відбірної кампанії ЧЄ-2013 (U-19), яка стартує у вересні. Опонентами українців по 12-й групі стануть англійці, естонці та фарерці.

Міжнародний турнір Slovakia Cup (Словаччина, 23-27 квітня)

Група А. Словаччина, Хорватія, Україна, Данія.

23 квітня. Словаччина &minus- Україна &minus- 0:4, Хорватія &minus- Данія &minus- 0:0.

24 квітня. Україна &minus- Хорватія &minus- 1:2, Словаччина &minus- Данія &minus- 1:3.

26 квітня. Данія &minus- Україна &minus- 4:0, Хорватія &minus- Словаччина &minus- 2:1.