НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Словаччина (U-18) - Україна (U-18) 1:2 ###

Міжнародний турнір Slovakia Cup-2014

Словаччина U-18 &minus- Україна U-18 &minus- 1:2

Голи: Вестеніцкі (34) &minus- Арендарук (24, 57)

Україна: Безрук, Лучкевич, Палюх, Кірюханцев, Арендарук, Борячук, Вачіберадзе, Зотько, Мисик, Шевченко, Кльоц

У вівторок, 29 квітня, юнацька збірна команда України U-18 здобула другу перемогу на міжнародному турнірі «Slovakia Cup-2014». Цього разу підопічні Олександра Головка були сильнішими за господарів турніру, збірну Словаччини &minus- 2:1.

В першому таймі українці тримали ініціативу в своїх руках і їм першим вдалось відзначитись. На 24-й хвилині Денис Арендарук майстерно виконав штрафний удар, мов рукою поклавши м'яч в ближню девятку. Але за 10 хвилин словацька збірна спромоглася зрівняти рахунок, коли Вестеніцкі першим опинився на м'ячі після розіграшу кутового.

Другий тайм також пройшов під диктовку української збірної і на 57-й хвилині Арендарук зробив дубль, влучно пробивши з кута штрафного майданчика.

Останній матч групового турніру «Slovakia Cup-2014» юнацька збірна команда України U-18 проведе 1 травня, о 16:00, проти збірної ОАЕ.