НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Карпати - Слован (Братислава, Словакія) 3:3. З хокейним рахунком ###

Контрольний матч.

12 лютого, футболісти львівських "Карпат" провели третій спаринг проти словацького клубу «Слован» (Братислава), який завершився з хокейним рахунком 3:3.

Про перебіг подій у матчі розповів головний тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький, який зазначив, що карпатівці цього разу виставили свій другий склад. Справа в тому, що у день гри зі словаками стало відомо, що наступного дня «Карпати» проведуть незапланований і цікавий спаринг проти одного з лідерів японської J-ліги командою «Джеф Юнайтед», яка напередодні зіграла внічию з дніпропетровським «Дніпром» (1:1).

Основу команди «Слован» складають молоді футболісти атлетичного складу, які самовіддано боролись проти українського клубу. Події у матчі розгортались зі змінним успіхом, і всі голи були проведені після перерви. На 57-ій хв. суперники «зелено-білих» першими відкрили рахунок, після чого перевага повністю була на боці львівського клубу. Карпатівці впродовж восьми хвилин провели красиві голи. На 71-ій хв. Стус красивим ударом зльоту замкнув передачу Піреса, якому асистував Бобилєв. Через чотири хвилини Пірес знову став автором результативної передачі, якою скористався Платон. А на 78-ій хв. вже Платон вивів на ударну позицію Піреса, і бразилець провів третій гол у ворота словаків, які все ж на 86-ій та 90-ій хвилині (з пенальті, яке призначив турецький суддя) зуміли встановити на полі рівновагу – 3:3. На думку наставника «Карпат», в кінці матчу в деяких футболістів далася взнаки втома, адже напередодні були проведені дворазові заняття, і планувалось зіграти двома складами зі словаками. Тим не менше тренерський штаб «Карпат» залишився задоволений діями своїх підопічних у цікавій і напруженій грі проти «Слована».

Тож, склад «Карпат» був наступним: Мартищук (Паньків 46), Романюк (Лапко 70), Петрівський, Процик, Ільків (Пірес 65), Веприк, Ткачук, Женюх (Бобилєв 60), Пшеничних (Федорів 75), Фещук (Стус 60), Платон.

А сьогодні, 13 лютого, «Карпати» проведуть гру проти японської команди «Джеф Юнайтед», яка розпочнеться о 16.00.